Ogłoszenie - informacje

usedom-3621881__480

Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla hoteli zlokalizowanych na terenie Trójmiasta

Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla hoteli zlokalizowanych na terenie Trójmiasta sprawdza się idealnie. I należy przyznać, że faktycznie wielu turystów jest zainteresowanych takim rozwiązaniem. Coraz więcej osób docenia kameralne warunki. Dobrze będzie wypoczywać w mniej zatłoczonych miejscach. Co więcej, apartamenty mechelinki umiejscowione są w pobliżu Gdyni i Rewy, a także plaż, wobec czego nie trzeba sobie odmawiać żadnych atrakcji, a po codziennym zwiedzaniu i przeróżnych wakacyjnych aktywnościach wypoczywać w komfortowo urządzonych pokojach.

Piętrowy apartament robi świetne wrażenie. Na parterze umieszczone są: duży pokój dziennym z aneksem kuchennym, mała łazienka a także przytulna sypialnia z podwójnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie, łazienka i garderoba. Na dachu obiektu zaaranżowano natomiast taras. Umożliwi on przyjemny wypoczynek, można się też na nim opalać, bez potrzeby przebywania na stłoczonej plaży. W apartamencie doskonle poczują się na równi pary, rodziny, jak i grupy przyjaciół. Zapewnione jest, że kiedy ktoś wybiera się nad Morze Bałtyckie i zamelduje bezpośrednio w tym obiekcie, to poczuje się komfortowo.

Zakwaterowanie da się rezerwować internetowo, co jest bardzo wygodne. I chociaż Mechelinki to niewielka miejscowość, to umieszczonych jest tu parę godnych uwagi obiektów a także miejsc, na czele z Aleją Zasłużonych Ludzi Morza. Opłaca się też wybrać się do Rezerwatu Przyrody Mechelińskie Łąki, gdzie można znaleźć wiele interesujących gatunków roślin, wliczając mikołajki nadmorskie. Można też zauważyć rzadko występujące gatunki zwierząt. Wykaz udostępnionych atrakcji i miejsc godnych zobaczenia udostępniony jest na stronie apartamentów. Ponadto, można zapytać o informacje właścicieli obiektu. Szykownie zaaranżowane mieszkanie pozwala turystom czuć się wykwintnie o dowolnej porze roku. Apartament w Mechelinku to rzeczywiście świetna alternatywa dla hoteli.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
ul. Regatowa 10B/2 81-198 Mechelinki, Polska
Telefon
Kod pocztowy
81-198

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą