Ogłoszenie - informacje

Colibra
Popularne

Colibra – bransoletki sklep online

Colibra to znany, rodzimy zakład biżuterii modowej. Oferuje biżuterię sztuczną wysokiej klasy. Polski producent projektuje biżuterię dla kobiet mających spore wymagania, które preferują dobry design. Poza wysoką jakością bransoletki sklep online wyróżnia także to, że są bezpieczne dla skóry. Klientki wyjątkowo to chwalą, gdyż nawet jeżeli mają uczulenia mogą sobie pozwalać na kupno najwyższej jakości biżuterii. Lider w branży dba o to, by biżuteria była nietuzinkowa. Piękne okazy sprzedają się nie tylko w Polsce, ale również zagranicą.

Delikatna kolekcja inspirowana jest światowymi trendami, targami mody, targami jubilerskimi oraz historią sztuki. Katalog punktu sprzedaży zawiera: kolczyki, naszyjniki, pierścionki, zawieszki, bransoletki, celebrytki, klipsy, kolie oraz perły. Wszystkie produkty są nad wyraz kobiece. Można je założyć na wyjątkowe okazje, jak i każdego dnia. Topowa biżuteria handmade jest ceniona za to, że otrzymuje się zapewnienie, że żadna inna osoba nie ma drugiego takiego samego modelu. O tym, że są to produkty eleganckie świadczy wykonanie z najwyższej jakości materiałów: 24 – karatowego złota, srebra, kryształów Swarovskiego a także rutenu. Na oryginalność biżuterii składają się też: austriacka galwanotechnika, technika elektroforezy, bardzo dobre wykończenia. Z tego powodu podane produkty poza jubilerskimi nie bez powodu są postrzegane także jako artystyczne.

Modna biżuteria PREMIUM zawiera dodatkowo bransoletki dla mężczyzn i kolczyki dla dzieci. Biżuterię marki Colibra można zakupić dla siebie albo w ramach prezentu. Dostępne modele są opisane na witrynie sklepu oraz dodane są do nich fotografie. To pozwoli podejmować słuszną decyzję. Jeżeli natomiast ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to może korzystać ze wskazówek sprzedawców. Krajowa marka oferująca biżuterię wyznacza wyznaczniki w sprzedaży, dbając o to, aby sklep online funkcjonował bez zarzutu. W dodatku jeżeli ktoś chce poszerzyć własną wiedzę na temat jubilerstwa, wyrobów handmade oraz dowolnych wyrobów, może przejrzeć bloga tematycznego.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Pruszków, Polska

Autor

Arting

Member since 2 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą