Ogłoszenie - informacje

joy-2483926__480
0 Reviews
Popularne

Doskonale działająca poradnia kardiologiczna

Doskonale funkcjonująca poradnia kardiologiczna w placówce Sports Medic to miejsce, w jakim eksperci koncentrują się nie tylko na leczeniu wrodzonych i nabytych wad serca, ale też na leczeniu naczyń krwionośnych. Z uwagi na to, że choroby układu krążenia stają się sporym problemem cywilizacyjnym, to do Sports Medic przychodzi znacznie więcej pacjentów.

Kardiologia Wrocław zajmuje się również pacjentami po zawałach, z częstoskurczem, rzadkoskurczem i migotaniem przedsionków. Pacjenci ośrodka są również pod kontrolą, kiedy zmagają się z chorobą wieńcową i nadciśnieniem tętniczym. Poradnia będzie zajmować się często diagnozą takich schorzeń, a kolejno pacjenci są pod kontrolą doświadczonych kardiologów. W miejscu tym realizowane są wyspecjalizowane badania w laboratorium a także pogłębiona diagnostyka.

Pełna lista chorób leczonych w Sports Medic w zaprezentowanej poradni obejmuje: wrodzone i nabyte wady serca, choroby serca, choroby układu krążenia, choroby osierdzia, niewydolność serca, arytmię, chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze, migotanie przedsionków, zapalenie mięśnia sercowego, osierdzia i wsierdzia, zespoły omdleniowe, kardiomiopatie, zaburzenia przewodnictwa a także choroby układu krążenia związane z wiekiem. Każdy, kto szuka wykwalifikowanego kardiologa na terenie Wrocławia, powinien zgłaszać się do zaprezentowanego ośrodka zdrowia.

Diagnoza zawiera: badania echokardiograficzne, badania EKG, testy obciążeniowe na bieżni ruchomej, holter rejestrowany przez całą dobę w celu wykrycia zaburzeń rytmu serca oraz holter całodobowe badanie ciśnienia tętniczego. Spore zalecenia do diagnostyki kardiologicznej dotyczą: pacjentów z niebezpieczeństwem pojawienia się chorób sercowo – naczyniowych, pacjentów obciążeni rodzinne, pacjentów podwyższonego ryzyka którzy leczą się z powodu cukrzycy lub chorób miażdżycowych, osób wykonujących zawody wysokiego ryzyka oraz osób aktywnie uprawiających sport. Mogą być również wykonane: inwazyjne procedury diagnostyczne – badania z wykorzystaniem cewników, ultrasonografia wewnątrznaczyniowa, pomiar ciśnienia wewnątrz tętnic wieńcowych oraz koronografia.

Dane kontaktowe

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą