Ogłoszenie - informacje

girl-1034454__480

Jak wspierać rozwój potomka?

Kiedy tak właściwie dziecko zaczyna siedzieć stabilnie oraz pewnie już chodzi, pora na wprowadzanie pomału kredek i karteczek. Dziecko rozpocznie oswajać się z zgodnym trzymaniem kredek czy ołówków oraz rozpozna ich znaczenie. Bez większego wpływu na rozwój w tej chwili ma to co dziecko będzie tworzyło na tych karteczkach i jakim sposobem będzie to robiło, najważniejsze jest poznanie odkrywczej czynności. Odkrycie, że te dwa przedmioty zezwalają na stworzenie nowego obrazu.

Musimy przedstawić dziecku jaką czynność musi wykonać, aby coś pojawiło się na prowadzonej przez nas białej kartce. Ważne jest aby kredki miały wyrazisty i kolosalny ślad, żeby dziecko natychmiastowo widziało wyniki. Kiedy tak właściwie już dziecko zrozumie na czym polega ta zabawa, jesteśmy w stanie wprowadzać mu powoli konkretne proste rysunki takie jak koło, kwadrat, itp. Podstawą prawidłowego rozwoju dziecka, w każdym wieku, od poczęcia do lat szkolnych jest w głównej mierze czytanie książek - zobacz więcej na kursy dla dzieci Łódź. Jest to sprawa fundamentalna, jakiej rodzic powinien dopełnić dbając o prawidłowy rozkwit umysłowy swojego maleństwa.

Czytamy, czytamy oraz jeszcze raz czytamy, przed snem, w czasie zabawy i w każdej wolnej chwili. Dziecko oswaja się z nowym słownictwem, uczy się słuchać, skupiać i zadawać zapytania. Obserwuje zmieniające się obrazki i dostrzega powiązanie z nimi czytanego przez nas tekstu. Wzbudzamy w dziecku chęć poznawania, przedstawiany różnorodne historie, jakich nie sposób samemu opowiedzieć. Dzieci przyzwyczajają się do książek, rozwijają fantazję, z niekiedy nabierają chęci do poznawania literek oraz tego w jaki sposób my wiemy co tam jest napisane.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Gdańska 91, Łódź, Polska
Telefon

Autor

Arting

Member since 2 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą