Ogłoszenie - informacje

baby-boy-3368017__480

Najwyższej jakości podkłady korkowe od marki Korex

Imponującej jakości podkłady korkowe od firmy Korex można kupić w sklepie www. Podkłady korkowe w rolce idealnie sprawdzają się pod podłogami z desek, paneli, linoleum i PCV, ale też pod nawierzchniami wykonanymi z kamienia albo z płytek ceramicznych. Dlatego wyroby, jakie można kupować pod adresem podkład korkowy korex zalicza się do wszechstronnych.

Szczególnie, że można je również montować pod wykładziną dywanową. Podkłady korkowe efektywnie wytłumią dźwięki opadających na podłogę rzeczy. Używane pod panelami lub przy ogrzewaniu podłogowym sprawdzają się bardzo dobrze, na podobnej zasadzie jak większość sztucznych elementów zamiennych. Po użyciu tego typu podkładu podłoga będzie cieplejsza i komfortowa w wykorzystaniu, jak i doskonale wyizoluje wnętrze przed stratą ciepła. Korek podłogowy okaże się odporny na działanie zawilgocenia, płomieni oraz na uszkodzenia i ścieranie.

Podkłady można kupić o dowolnej grubości, aby dostosować je do własnych potrzeb. Kupujący doceniają też to, że podkłady korkowe udostępnione są w atrakcyjnej kwocie. Towary można zakupić, biorąc pod wzgląd takie parametry techniczne jak: wymiary rolki, wyciszenie, współczynnik przewodnictwa cieplnego, gęstość objętościowa oraz nasiąkliwość.

Z uwagi na to, że w podkładach nie ma jakichkolwiek sztucznych elementów, są bezpieczne dla zdrowia. Podkłady wykonane z naturalnego kruszywa korkowego a także ekologicznego spoiwa są trwałe oraz wykazują znaczące cechy izolacyjne. Warstwa izolacyjna z korka wlicza się do szczególnie ognioodpornych materiałów izolujących. Z tego względu podkłady mogą zostać używane zarówno w bardzo zimnych, jak i w bardzo gorących środowiskach.

Podkłady o właściwościach akustycznych z korka zmniejszą odgłos kroków oraz pękanie podłogi. To natomiast oddziałuje na odczuwany poziom komfortu. Podłogi z korka mają cechę stłumienia dźwięków powietrza i uderzeń w wyjątkowo obszernym przedziale. Ich ważną cechą jest też stabilność rozmiarowa, gdyż zyskuje się gwarancję, że grubość podłogi nie odmieni się po położeniu mebli.

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą