Ogłoszenie - informacje

mis-z-roz-z-płatkami-roz-exlcusive-rose-bear-balon z helem 2
0 Reviews
Popularne

Niebanalny pomysł na romantyczny upominek

Oryginalny pomysł na romantyczny prezent dla ukochanej osoby oferuje marka Exclusive Rose Bear. Miś z róż w przyozdobionym pudle to bezsprzecznie podarunek sentymentalny. Kupujący osobiście decydują, czy chcą misia mniejszych rozmiarów, bądź w dużym rozmiarze. Jeśli ktoś zechce, to może komplet rozbudować o balon z helem przypominającym serce. Szczególna forma prezentu sprawdzi się jako perfekcyjne rozwiązanie na rocznicę ślubu, Walentynki, urodziny, Dzień Kobiet, zaręczyny, coś niespodziewanego w dniu ślubu albo też aby wyznać komuś miłość po raz pierwszy.

Bez wątpienia, tego typu podarunek pozostanie w pamięci nad wyraz długo. Róże, z jakich miś zostanie zrobiony nigdy nie zwiędną, wobec czego będą pamiątką na wiele lat. Ożywione kolory, interesująca forma, zamieszczenie wszystkiego w eleganckim pudełku. To wszystko spowoduje, że de facto warto decydować się na wręczanie tego typu upominku, ponieważ bezsprzecznie będzie on doceniony. Misie są perfekcyjnie wykonane, a estetykę dopełni eleganckie pudło pełne płatków róż.

Dostawa odbywa się szybko, a za wszystko można bezpiecznie zapłacić. Nawet w takim razie, kiedy ktokolwiek wpadnie w ostatniej chwili na to, aby wręczyć tak nietypowy prezent, nie musi się przejmować. Bez wątpienia nie spóźni się z tym, by w danym czasie okazywać uczucia najbliższej osobie. Z propozycji podarunków klient osobiście wybiera, jaki ma być rozmiar misia a także czy do kompletu mają być dołączone jeszcze jakieś prezenty.

Każdy z misi jest zrobiony z wysokiej jakości sztucznych różyczek. Do każdego kompletu może być dodany bilecik z życzeniami. Osoby, które dotychczasowo zdecydowały się na złożenie zamówienia są usatysfakcjonowane ze współpracy, natomiast osoby którym misie zostały wręczone zawsze były miło zaskoczone oraz usatysfakcjonowane.

Już podczas przeglądania zdjęć misia można będzie prędko się przekonać, że jest to idealne wyjście. Efektywna forma upominku wprowadza romantyczną atmosferę oraz będzie idealną otoczką licznych godnych uwagi okazji mających na celu celebrować uczucie jakie połączyło dwie osoby.

Dane kontaktowe

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą