Ogłoszenie - informacje

building-1080592__480
0 Reviews
Popularne

Niezawodny deweloper prosperujący na terenie Lublina

3D Lublin Development to niezawodny deweloper funkcjonujący w Lublinie. Jego rozpoznawalnym przedsięwzięciem, o jakim można przeczytać pod adresem https://3d-mieszkania.pl/ jest osiedle nad Zalewem, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. To idealne miejsce, bo głównie jest doskonale usytuowane. Wspaniałe widoki, ośrodki rekreacyjne, park wodny Słoneczny Wrotków, wyciąg dla narciarzy wodnych z torem z przeszkodami, ścieżka rowerowa wokół zalewu oraz park linowy.

Przy jeziorze funkcjonuje też wypożyczalnia rowerów wodnych oraz ośrodek golfowy. Dzieci mogą skorzystać z placu zabaw oraz z boiska do siatkówki plażowej. Nieopodal osiedla umieszczonych jest sporo terenów zielonych, w tym Las Dąbrowa, a więc największy kompleks leśny w Lublinie. Zapewnia on świeże powietrze i spacery. Dlatego Osiedle nad Zalewem Zemborzyckim jest polecane przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Spokojna lokalizacja, z przedszkolem, szkołą oraz strefą rekreacji, gdzie maluchy mogą spędzić czas bawiąc się. Działający w Lublinie deweloper z trzydziestoletnim dorobkiem w branży jest rozpoznawalny oraz wzbudzający zaufanie. Osiedle nad Zalewem to aż 130 mieszkań o wielkości od 40 metrów kwadratowych, w kwocie niższej niż dwieście tysięcy złotych.

Osiedle nad Zalewem złożone jest z 4 pięciokondygnacyjnych obiektów. Są one wyposażone w windy, mają garaże podziemne z parkingiem oraz komórki dla lokatorów. Także wzdłuż drogi wewnętrznej powstały naziemne miejsca parkingowe. Tak doskonała infrastruktura osiedla zachęca do inwestycji. Dla mieszkań usytuowanych na parterze udostępnione są prywatne ogródki, a reszta mieszkań ma balkony .

W symulatorze wirtualnym można sprawdzić, jakie do tej pory mieszkania są wolne oraz oznaczyć, jakich lokum się szuka. Deweloper bez wątpienia skontaktuje się z wszystkimi zainteresowanymi i doradzi, co można wybrać. Osiedle nad Zalewem to realizacja 3D Lublin Development, ciesząca się ogromną renomą. To wynika z jej innowacyjnego charakteru.

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą