Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ogłoszenie - informacje

obrobka_metalu

Obróbka skrawaniem Kraśnik

Człowiek stosując własną wrodzoną inteligencję stara się coraz to bardziej uprościć sobie powszednie życie. Temu celowi służą coraz o wiele bardziej zaawansowane technologie, które rozwijają w prędkim tempie, wprowadzając do naszego życia pomysły będące do niedawna w wyobraźni twórców filmów science-fiction. Nie ma dziedziny nauki, w jakiej nie zaszłyby diametralne zmiany, podręczniki fizyki chemii biologii lub medycyny powinny być odświeżane dokładnie co miesiąc nadążając za postępem. Błyskotliwe roboty naśladujące człowieka, hodowla ludzkich tkanek i narządów, myślące wozy, mieszczące się w dłoni wydajne komputery - telefony, superszybkie aeroplany lub podróże kosmiczne i plany zasiedlania innych planet układu słonecznego - to wszystko owoce potęgi intelektu ludzkiego oraz wiedzy gromadzonej bezustannie od stuleci. Jest również wiele bardziej wygodnych pomocy, jak obróbka skrawaniem kraśnik.

Ludzkość trafiła do momentu, w jakim nie jedynie poprawia swoje własne dzieła, jakkolwiek także ingeruje we własną naturę - wydłużając długość życia oraz naprawiając swoje ciała ludzkiego. Duża grupa majętnych ludzi bądź ochotników korzysta już w tym momencie z protez narządów (sztuczne serca) czy kończyn zespolonych znakomicie z organizmem, odbierające bodźce (ciepło, zimno, dotyk). Pytanie nasuwa się samo, czy postęp, do którego dążymy, nie stanie się dla nas zagrożeniem oraz początkiem końca gatunku ludzkiego jako takiego.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Nisko, Polska

Autor

Arting

Member since 3 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą