Ogłoszenie - informacje

analysis-2030266__480
0 Reviews
Popularne

Oferta z zakresu stomatologii estetycznej w znajdującym się we Wrocławiu gabinecie Witadent

Propozycja usług z obrębu stomatologii estetycznej we wrocławskim gabinecie Witadent jest z chęcią wybierana przez osoby, które zamierzają mieć nie tylko zdrowe zęby, lecz też świetnie wyglądać. Udostępnione zabiegi jak na przykład wybielanie wykonane są przez ekspertów, którzy zawsze dopasowują harmonogram zabiegów do stanu zębów chorego. Konkretne rekomendacje oraz przebieg zabiegów omawiane są z lekarzem, by klient lub klientka mieli pewność, że decydują się na właściwe leczenie.

Poza wybielaniem można zapisywać się na: nałożenie licówek kompozytowych oraz pełnoceramicznych, nakłady koronowe i korony z przeróżnych tworzyw, usunięcie osadu piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego z polerowaniem, fluoryzację kontaktową lub wykonywanie wkładów z włókna szklanego.

W wypadku wybielania zębów zastosowana jest metoda nakładkowa lub przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Pacjenci często zdecydowani są też na wybielanie zębów martwych, gdyż często zęby po leczeniu kanałowym mają inny odcień. Każdorazowo technika wybielania dopasowana jest do oczekiwań chorego a także jego stanu uzębienia. Pacjent jest poinformowany o tym, że podczas wybielania nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może zażywać preparatów przeciwko nadkwasocie żołądka. Zalecane jest również powstrzymanie się od używania innych środków wybielających. W czasie, gdy założone są szyny należy unikać picia i jedzenia.

Dostosowanie się do zaleceń wpływa na skuteczność leczenia. Zastosowane w Witadent techniki wybielania są bezpieczne. Tylko powinny ich unikać kobiety ciężarne oraz karmiące piersią. Wybielanie nie oddziałuje na kondycję szkliwa i nie stwarza ryzyka pojawienia się próchnicy. Przed zabiegiem usuwany jest kamień nazębny, jak i wypełniane są ubytki próchnicowe. Z uwagi na to zęby pacjenta są w doskonałym stanie.

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą