Ogłoszenie - informacje

fun-socks-1179312__480

Paznokcie naturalne lub sztuczne? Jakim sposobem zadbać o ręce i stopy?

Pytanie jest dość interesujące, albowiem wydaje się, iż liczba kobiet noszących pazury sztuczne, czyli tipsy, jest na tyle duża, że przesądza dobór na korzyść sztucznych. Stwierdzeniem zwolenniczek tipsów, zezwalają one mieć im zawsze tak długie paznokcie i w takim kształcie, w jakim zapragną, niezależnie od tego, czym obdarzyła je natura oraz jakie mają uzależnienia w pracy.

Jednak grono kobiet uznających wyłącznie paznokcie naturalne jest całkiem liczne. Przytaczają one dowody, że wygląd sztucznych paznokci jest nienaturalny i wolą nawet w przypadku złamania paznokcia odczekać jakiś czas, nim odrosną, aniżeli zakładać tipsy. Dodatkowo ich zdaniem środki służące do przymocowywania tipsów są szkodliwe dla płytki paznokcia oraz potrafią trwale uszkodzić jego strukturę. Uważają również, że sztuczne paznokcie są łamliwe.

Jak w związku z tym widać, zarówno naturalne, jak oraz sztuczne paznokcie mają swoich gorących sympatyków, a przy tym z pewnością istnieje liczna grupa, która zależnie od okoliczności preferuje paznokcie naturalne lub też sztuczne. Zagłębiając się w temat, są trzy typy tipsów: akrylowe, żelowe oraz z tworzyw chemicznych. Każda z tych form ma swoje niedociągnięcia i atuty. Paznokcie akrylowe są bardzo silne i są w stanie łatwo być wymodelowane w każdym pożądanym kształcie - przetestuj https://sklep.ileopard.pl. Mogą wytrzymać nawet przez trzy tygodnie, niestety nakładaniu towarzyszy nieprzyjemny zapach. Paznokcie żelowe zawierają porcelanę dentystyczną w żelu. Suszenie warstwy żelu w świetle ultrafioletowym może wywołać pieczenie na przestrzeni paznokcia, niemniej jednak nie ma nieprzyjemnego zapachu. Paznokcie takie nie są też tak silne jak akrylowe.

Paznokcie z tworzyw sztucznych są w najwyższym stopniu legendarne i rozpowszechnione, lecz najbardziej z wymienionych kosztowne, gdyż nie wytrzymują dłużej niż dwa tygodnie. Cechują się też łatwością zakładania, choć podobno w ich wypadku stosunkowo łatwo poznać, iż nie są autentyczne. Podsumowując, wybór paznokci sztucznych jest duży oraz z pewnością każda osoba pragnąca ich używać na co dzień znajdzie dobre dla siebie i dla własnej urody.

Autor

Arting

Member since 2 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą