Ogłoszenie - informacje

adult-1867743__480
0 Reviews
Popularne

Pomoc dietetyczna dla osób, które zmagają się z wieloma schorzeniami

Pomoc dietetyczna dla osób, które walczą z wieloma chorobami jest wiodącą osią działalności poradni dietetycznej Immunodiet. Na merytoryczne wsparcie mogą tutaj oczekiwać osoby zmagające się ze schorzeniami autoimmunologicznymi, pacjenci z chorobami cywilizacyjnymi, osoby z nowotworami, bądź też chorzy z pozostałymi chorobami, jakie na co dzień komplikują funkcjonowanie. Optymalnie opracowany sposób żywienia przyniesie wiele pozytywnych rezultatów. Dieta traktowana jest nie tylko jako harmonogram żywienia, ale jako podejście do całego trybu życia. Zaproponowane w takim miejscu dania są łatwe do zrobienia oraz nie zajmą sporo czasu, a są wzorowo zbilansowane.

Z tego względu już w trakcie pierwszej konsultacji doświadczony dietetyk będzie chciał dowiedzieć się wszystkiego o pacjencie oraz o jego historii choroby, jak i o codziennych nawykach. To pozwala dopasować indywidualną dietę. W skład przygotowanego planu żywieniowego wchodzi też rozkład suplementacji, zestaw podstawowych przepisów oraz mały przewodnik po diecie. W przypadku jakichś pytań można z ekspertem skontaktować się regularnie. Oferta Immunodiet obejmuje również wsparcie dla osób zmagających się z problemami odżywiania. Dieta może zostać opracowana nie tylko dla jednej osoby, ale też dla całej rodziny. Wskazana poradnia dietetyczna oferuje też dietoterapię, czyli leczenie żywnością funkcjonalną. Na stronie online wszystko jest dokładnie opisane, wobec czego klienci przychodząc do profesjonalnego dietetyka z Trójmiasta wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Właściciel Immunodiet, Evan Tereszkiewicz prowadzi kursy z zakresu zdrowego trybu życia oraz uczy rozsądnie jeść oraz zdrowo funkcjonować. Na co dzień dietetyk troszczy się o to, by pomagać pacjentom zrzucać niepotrzebne kilogramy oraz utrzymać idealną sylwetkę. Na jego wsparcie mogą tutaj oczekiwać w dodatku osoby, którym będzie zależało na tym, by mądrze oraz bezpiecznie przybrać na wadze.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Jagiellońska 10K, Gdańsk, Polska
Telefon

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą