Ogłoszenie - informacje

popmp
0 Reviews
Popularne

Profesjonalna naprawa oraz regeneracja pomp technicznych

Rzetelna naprawa oraz regeneracja pomp technicznych to domena firmy Manflex Polska. Konsumenci mogą też spodziewać się rzetelnych wskazówek dotyczących wyboru sprzęgieł magnetycznych. Każdorazowo świadczenia dopasowane są do wymagań klientów. Naprawa i regeneracja dotyczą takich urządzeń jak przykładowo Manflex Polska i za każdym razem zakończą się sukcesem. Eksperci mają duże doświadczenie i dysponują nowoczesnym sprzętem, wobec czego nie mają kłopotów ze zleceniami. Zlecenia realizowane są dla małych, średnich i większych firm. Manflex wszystkie zamówienia realizuje w krótkim czasie, a cena jest indywidualna. Aby wysłać głowicę do Manflex wystarczy skontaktować się z działem serwisowym.

Trzeba podać, jaki ma się rodzaj urządzenia oraz o jaki typ awarii chodzi. Pracownicy działu rzeczowo objaśniają, w jaki sposób wszystko ma być przygotowane do wysyłki. Pompę lub głowicę należy zapakować w pojemnik, dzięki czemu części te nie uszkodzą się w trakcie transportu. Należy też do nich dodać karty charakterystyki chemikaliów wykorzystywanych w jednostce. Jeżeli sprzęt dotrze już do pracowników Manflex to w pierwszej kolejności zostanie wyczyszczony. Dopiero później eksperci zdiagnozują jego stan. Wycena wraz z datą naprawy są w następnej kolejności przesłane do klienta, a kiedy on wszystko zatwierdzi, zacznie się bezzwłoczna realizacja.

Na prośbę klientów razem z naprawianym sprzętem mogą zostać przesłane niezbędne akcesoria. Katalog firmowy obejmuje w takim zakresie wyroby wywodzące się od renomowanych producentów. Najczęściej regenerowane są chemiczne pompy dozujące Rexroth oraz Hydromatik. To one są albowiem poddane sporym obciążeniom w trakcie tradycyjnej pracy. W czasie zużycia mogą się zniszczyć, przykładowo z uwagi na oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Eksperci dobrze znają konstrukcję tych pomp oraz ich sposób działania, dlatego nie mają kłopotu z tym, żeby przywracać ich maksymalną funkcjonalność.

Dane kontaktowe

Autor

Arting

Member since 10 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą