Ogłoszenie - informacje

chef-1245676__480
0 Reviews
Popularne

Sklep www, w jakim można kupić najnowsze a także używane sprzęty do wykorzystania w gastronomii

Sklep internetowy, w jakim można zakupić nowe oraz używane sprzęty gastronomiczne, czyli Gastro Rental, chwali się w branży doskonałą opinią. Sprzęt używany sprawdza się, gdy klient nie ma środków na to, by nabywać nowy osprzęt gastronomiczny. Można wybrać urządzenia na wynajem, dostępne w atrakcyjnych cenach. Używany sprzęt gastronomiczny zwykle wykorzystywany był przez parę. Jest sprzedawany albo wypożyczany w idealnym stanie, co pozwoli z niego od razu korzystać.

Udostępnione akcesoria przeznaczone do branży gastronomicznej są po serwisie. Można zaopatrywać się w końcówki serii, ale też w maszyny po targach. Dla wielu zainteresowanych znaczące jest to, że osprzętu nie trzeba kupować, ponieważ wypożycza się go.

Reguły wypożyczenia grill kontaktowy podwójny wyznaczone są tak, by było to z korzyścią dla klienta. Właściciele restauracji, którzy chcą korzystać ze dobrze działającego sprzętu, bez jakiegokolwiek przestoju w kuchni firmowej sporo na tym zyskają. Poza sprzętem można wynajmować pozostałe akcesoria marki GASTROPOLERKI. To sprawne maszyny do wypolerowania sztućców oraz kieliszków.

Klienci mogą w tym sklepie zakupić też piece. Przed podjęciem decyzji o zakupie lub o wypożyczeniu mają okazję nieodpłatnie skontrolować skuteczne działanie pieców. Lekcje pokazowe zamawia się wirtualnie. Z bogatej oferty korzystają w takim razie wszyscy przedstawiciele gastronomii. Domeną firmy są piece konwekcyjne a także konwekcyjno – parowe. Sprawdzają się one w: restauracjach, barach, oraz w stołówkach. Jednocześnie konsumenci mogą zaopatrywać się w gadżety do pieców: podstawy pod piece oraz okapy wentylacyjne. Udostępniony jest sprzęt grzewczy: lampy do podgrzewania, kuchenki gazowe, podgrzewacze do parówek, kuchenki indukcyjne, tostery oraz witryny grzewcze. Klienci mogą nabywać też używane oraz nowe zmywarki gastronomiczne. W obiektach gastronomicznych używa się powszechnie: przystawki do mięsa, nacinarki elektryczne, urządzenia do tarcia, miksery, sokowirówki, prasy do hamburgerów, roboty kuchenne lub przystawki do wyrabiania hamburgerów.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Firmowa 12, 62-023 Robakowo, Polska
Telefon
Kod pocztowy
62-023

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą