Ogłoszenie - informacje

LYKO

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie od marki ŁYKO

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie od marki ŁYKO to walor, z jakiego firma taka jest znana. Doświadczeni jubilerzy to także doradcy, którzy zawsze podpowiedzą, na co warto się decydować. Wysokiej jakości biżuteria premium, o jakiej można dowiedzieć się pod adresem jubilerlyko.pl to idealna opcja dla pań pewnych swojej kobiecości, którym będzie zależeć na tym, żeby mieć do wyboru wyłącznie to, co najlepsze. Jeśli w takim razie ktokolwiek chciałby mieć lub chciałby podarować bliskiej osobie pierścionek, bransoletkę, naszyjnik lub kolczyki, to może umówić się na spotkanie ze specjalistami.

Najczęściej dotyczy to biżuterii na wyjątkowe okazje, obrączek a także pierścionków zaręczynowych. Zamówienie będzie zrealizowane od projektu aż po gotowy wyrób. Jubilerzy dowiedzą się, jakie są oczekiwania wobec biżuterii, a następnie robią bazowy szkic. Dopasują materiał, rodzaj kamieni oraz wymiary. Nawet wyjątkowo złożone marzenia pod względem biżuterii nie będą dla nich wyzwaniem. Jeśli akceptowany będzie pierwszy szkic rysunkowy, to zrobiony będzie następnie projekt trójwymiarowy. Wykorzystanie nowoczesnych technologii jest istotne dla ŁYKO, bo jubilerzy mają świadomość tego, że biżuteria ma posłużyć klientkom przez wiele lat.

Na projekcie biżuteria zaprezentuje się dokładnie tak jak ma się prezentować. Po akceptacji projektu w pracowni ŁYKO zostaną wykonane konkretne wyroby. Na witrynie https://jubilerlyko.pl/bizuteria-na-zamowienie/ można sprawdzić katalog i nim się zainspirować. Można także w tym samym czasie za pośrednictwem formularza zgłaszać się na spotkanie. Warto także sprawdzić firmowego bloga o biżuterii premium. Jubilerzy dokładnie poznają oczekiwania klientów, a następnie dobierają do ich stylu, upodobań oraz osobowości kamienie szlachetne. Sprawdzają wyroby z wielu krajów, aby stuprocentowo spełnić wymagania zleceniodawców. Finalnie biżuteria wykonana jest perfekcyjnie i dodaje posiadaczkom powabu. ŁYKO wyznacza standardy w rodzimym jubilerstwie.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Tadeusz Kościuszki 103/2u, Wrocław, Polska
Telefon

Autor

Arting

Member since 2 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą