Ogłoszenie - informacje

new-york-1906992__480
0 Reviews
Popularne

Zasady współpracy z S – Car

Zasady współpracy z S – Car są wyznaczone od samego początku. I z tego względu klienci czują się pewnie, gdy decydują się na kontakt dokładnie z taką marką oferującą auto skup Kraków, ponieważ firma ta jest liderem. Marka wyspecjalizowana w skupie samochodów używanych w całej Polsce może chwalić się nad wyraz dobrymi wynikami.

Z tego względu może samochody od właścicieli odbierać w niedługim czasie. Auta odkupione są bez znaczenia na stan techniczny oraz rok produkcji.

Każdy, kto chciałby szybko i za gotówkę sprzedać własny pojazd, musi kontaktować się z S – Car. Wycena ustalona jest szybko, sprawnie i uczciwie z doświadczonymi konsultantami. Specjaliści wyceniający samochody porównują ofertę klienta do podobnych propozycji w katalogach minimum 3 serwisów z ogłoszeniami. Proponowana suma skupu obejmuje już koszt podatków oraz transportu samochodu z miejsca odbioru. Doliczana jest też od razu prowizja od transakcji. Po tym, jak S – Car odkupi pojazd, dokonuje selekcji czy samochód będzie przeznaczony do kasacji, na części czy do kolejnej sprzedaży. Klient za pojazd ma za każdym razem zaproponowaną wysoką możliwą cenę, dopasowaną do kondycji technicznej odkupionego samochodu i potwierdzoną na portalach moto.

Biuro obsługi klienta jest do dyspozycji osób chcących sprzedać samochód. Przedsiębiorstwo S – Car ma dziesięć lat doświadczenia w branży skupu pojazdów. Dlatego cieszy się ogromną rangą. Jako pośrednik w sprzedawaniu pojazdów na terenie całej Polski jest liderem. Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyuandai, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peuegot, Porsche, Renault, Rover, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen - to tylko niektóre ze skupowanych modeli. Jeżeli chodzi o przewóz aut ciężarowych to także nie ma z tym trudności, bo lawety przystosowane są do dowolnego typu pojazdów.

Autor

Arting

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja sprzedawcy

Kontakt ze Sprzedawcą